Bize Ulaşın

Çobançeşme Mah. Kalender Sok. Elpa Residence No:7/2 Bahçelievler / İSTANBUL

Tel : +90 535 223 75 98
E-posta : bilgi@yilmaxgumruk.com

Hakkımızda

Yılmax Gümrük Müşavirliği, hızlı, kaliteli, güvenilir ve butik hizmet anlayışıyla 2018 yılında kurulmuştur. Faaliyetlerine başladığı günden bu yana istikrarlı bir büyüme kaydetmiş, kuruluş ilkelerinden ödün vermeden Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı’nın yanı sıra grup şirketleri ve çözüm ortakları vasıtasıyla, Gümrüklü ve Gümrüksüz Depolama, Uluslararası ve Dahili Taşımacılık ve Sigortacılık Hizmetleri ile birlikte teknolojik uygulamalar geliştirerek Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına hizmetler sunan bir şirket haline gelmiştir.

Yılmax Gümrük Müşavirliği, kanun, yönetmelikler ve etik değerlere uygun olarak hizmet vermektedir. Alanlarında uzmanlaşmış, deneyimli Gümrük Müşavirleri, Gümrük Müşavir Yardımcıları ve çalışanlarıyla, müşterileri talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye odaklanmıştır.

Tekstil, Otomotiv, Havacılık, Bilişim, Teknoloji, Otomasyon, Gıda, Kimya, Sağlık, İlaç, Kozmetik, İnşaat ve Yapı, Makine, Matbaa, Eğitim ve Mobilya gibi tüm sektörlere, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında sunulan hizmetlerde en son teknolojik alt yapı ve uygulamalar kullanılmaktadır.

Yılmax Gümrük Müşavirliği, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği tarafından hazırlanan “Gümrük Müşavirleri Etik Beyanı” imzacısıdır.